top of page

Naše široké spektrum služeb vyplní každé Vaše přání

Novostavby

Bytové domy a administrativní budovy

Naše stavební firma provádí výstavbu bytových a administrativních budov. Včetně zajištění projektové dokumentace a potřebných povolení.

NOVOSTAVBA POLYFUNKČNÍHO DOMU PLOTNÍ BRNO_1.jpg
4.jpg

Rodinné domy

Naše stavební firma provádí výstavbu rodinných domů. Pro svého klienta provedeme napojení stavebního pozemku na inženýrské sítě a komunikace, pokud klient nemá svou projektovou dokumentaci, tak ji můžeme zajistit jak pro územní, tak pro stavební řízení a pak stavebně dům zrealizujeme až po jeho kolaudaci včetně venkovních a zahradních úprav. Klient se tedy nemusí o nic starat a jen konzultuje dlažby, obklady, malby a ostatní doplňky a vybavení domu.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Rekonstrukce objektů provádíme dle projektů, které si buď zajistí náš klient sám, nebo mu tento projekt vypracujeme po odborném posouzení stávajících konstrukcí s návrhem na obnovení hydroizolací a zateplením konstrukcí tak, aby byly dodrženy současné platné normy a doporučení.

2.jpg
ZATEPLOVÁNÍ
IMG_5009.JPG

Zateplování objektů

Naše stavební firma provádí zateplení objektů dle požadavků Státního fondu životního prostředí ČR a splňuje podmínky pro přidělení státní dotace.

Sanace

Sanace vlhkého zdiva

Vlhké zdivo je velmi komplikovaný problém, který se nedá odstranit nějakým zázračným způsobem. Řešení by měla být konzultována s odborníky, protože svépomoc zde většinou nemá místo. Jde o závažný problém, který může mít vážné následky, a tak není na místě riskovat. Vzlínající vlhkost odstraňujeme podřezáním cihelné zdi strojní řetězovou pilou. Do řezné spáry vkládáme hydroizolační folii, spáru klínujeme a zaplňujeme speciální maltou. Je to jedna z nejúčinnějších metod, která přeruší vzlínání kapilární vody a odolá i přítomným solím.

Sanaci zdiva také provádíme chemickou injektáží.

20171212_124801.jpg
IMG-20211027-WA0053.jpg

Realizace půdních vestaveb a nástaveb

Půdní vestavby a nástavby realizujeme dlouhodobě a máme s touto stavební činností velké zkušenosti. Každý zákrok do krovu a nosných částí stropů zodpovědně posuzují naši statici. Naši montážníci sádrokartonových konstrukcí a střešních oken mají odborná školení potřebná pro tyto práce.

Dopravní stavby

V rámci naší stavební činnosti provádíme i dopravní stavby a to jak silniční, tak železniční. Naši inženýři mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a potřebné vzdělání a předepsané zkoušky. Zajišťujeme i drobnější dopravní stavby jako vjezdy na pozemky, obslužné komunikace, žel. přejezdy ale i obnovy vozovek.

20151214_145019.jpg
Zemní práce
20171101_090215.jpg

Nákladní autodoprava a zemní práce – UNC 750

Naše firma má oprávnění k provádění nákladní autodopravy. Provádíme dopravu kontejnerovým vozidlem Renault Midlum s nosností až 5t. Zajišťujeme přepravu sypkých materiálů jako písku, sutí, drtí, štěrku i betonových směsí, nebo kusového materiálu. Cenu za přepravu vždy individuálně upravujeme dle množství práce, vzdálenosti a přepravovaného materiálu.

Projekční činnost

Pro naše klienty zajišťujeme individuální projekty staveb. Klientovi vycházíme vstříc ve všech jeho požadavcích a tyto sjednotíme s platnou legislativou a normami ve stavebnictví tak, aby klient byl spokojený s výsledkem.

Dům Plan Review

Developerská činnost

Předmětem našeho podnikání je také developerská činnost. Pro své klienty hledáme nejlepší lokality pro bydlení v Brně a okolí, kde navrhujeme dispozičně i materiálově kvalitní budovy. Jako jedni z mála developerů máme vlastní stavební firmu a vzdělání v oboru, díky tomu můžeme projekty realizovat ve vlastní režii a vysoké kvalitě. Na celý průběh realizace projektu dohlížíme a jednotlivé činnosti řídíme, tak aby vzniklo co nejkvalitnější místo pro bydlení.

bottom of page