Mlénský s.r.o.
Ráj pro dům i zahradu Barvy, cihly, tvárnice, kazetové pohledy, maltové směsi, střešní okna, omítky, sádrokartony, stavební chemie, zateplovaní systémy.

Web: www.mlensky.cz


STAVOSPOL, s.r.o.

Stavospol Stavebniny a Stavomarket - prodejce stavebnin a stavebního materiálu s prodejnami po celé ČR. Nakupovat stavebniny a stavební materiál lze i prostřednictvím našeho E-SHOPU.

Web: www.stavospol.cz


DEKTRADE, a.s.

Prodej izolačních materiálů, fasádních systémů a střešní krytiny včetně doplňků. Nabídka projektování a seminářů.

Web: www.dektrade.cz


Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Firma zajišťující maloobchodní a velkoobchodní prodej obkladů a dlažeb. Dále prodáváme sprchové kouty, koupelnové studio, grafické návrhy, betonové výrobky, koupelnový nábytek, komíny, stropy a vše pro stavbu. Autodoprava zajištěna.

Web: www.stavebninystastny.cz


BACHL, spol. s r.o.

Firma vyrábí tepelné izolace: pěnový a extrudovaný polystyren, polyuretan, tecta-PUR, fólie, perlit. Součástí nabídky jsou též plastová okna a dveře, Isostone, stavební materiály, jímky, skruže a betonové dlažby, pozemní a inženýrské stavby.

Web: www.bachl.cz


Baumit, spol. s r.o.

Jsme přední výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování domů, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.

Web: www.baumit.com


Knauf s.r.o.

Výroba a prodej sádrokartonů a příslušenství, suchých maltových směsí, omítek, lepidel a prodej stavební chemie.

Web: www.knauf.cz


MAPEI, spol. s r.o.

Dodávky stavební chemie pro lepení a spárování přírodního kamene a podlahových keramických krytin, pro sanaci betonu a historických budov.

Web: www.mapei.cz


LITHOPLAST, s.r.o.

Výroba a prodej hladkých a tvarovaných polyetylenových fólií Penefol-Lithoplast pro ochranu stavebních konstrukcí.

Web: www.lithoplast.cz


FATRA a.s.

Izolace střechy, Zelená úsporám, střešní fólie, solární fólie, zemní fólie a jezírkové fólie.

Web: www.fatrafol.cz


ARDEX Baustoff, s.r.o.

Jsme zaměřeni na stavební chemii, lepidla, hydroizolace, spárovačky, sanace betonu, nivelační stěrky a systém pro balkony Watec. Dodáváme rychlé cementy, stěrky pro SDK, kreativní systém PanDOMO a TerrazzoPlus a Micro, dále čisticí program Lithofin.

Web: www.ardex.cz


HRÁBEK s.r.o.

Výroba a prodej strojů a materiálů pro sanace vlhkého zdiva.

Web: www.hrabek.cz


Artinex CZ s.r.o.

Typové projekty rodinných domů Archipelag. Nabídka 1600 projektových řešení rodinných domů. Rodinné domy pro nenáročné, tradiční rodinné domy, rodinné domy pro individualisty. Každý rok nový katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT s multimediálním CD-ROMEM.

Web: www.archipelag.cz


Ing. arch. Kutnohorská Martina

Provádíme architektonické návrhy včetně počítačové vizualizace. Nabízíme projekty rodinných a bytových domů a jiných pozemních staveb.

Web: www.arch.cz/kutnohorska